Molimo pričekajte
Šifra: 95467

Pamučni ručnik za streljanu Castellani Jacquard Shooting

18,00 €
U cijenu je uključen PDV (25%)
Odaberite opcije
Odaberite opcije proizvoda (Boja) kako biste ga mogli dodati u košaricu.

Castellani Jacquard Shooting ručnik kompaktan je i lagan dodatak za treniranje i natjecanja u gađanju glinenih meta.

Podijeli na društvenim mrežama

Izrađen je od 100% pamuka s jacquard teksturom, što mu daje bolju upojnost, mekši osjećaj i uredan, prepoznatljiv izgled.

Dvostrana boja omogućuje korištenje obje strane ovisno o navici ili situaciji. Dimenzije 25×80 cm daju dovoljno prostora za brisanje ruku, a istovremeno ručnik ostaje praktičan za nošenje.

U središtu je ušivena petlja s metalnim karabinerom, pa se lako pričvršćuje na streljački prsluk ili remen. Ručnik je stalno pri ruci bez zauzimanja džepova i ne smeta pri pokretu.

Ovaj ručnik spaja funkcionalnost i estetiku – jednostavan, koristan i u duhu Castellanijevog prepoznatljivog stila.

Pojedine fotografije proizvoda mogu biti ilustrativne prirode te ne moraju uvijek i u svim detaljima odgovarati proizvodima koji su predmet narudžbe, pogotovo obzirom na postavke monitora na računalu kupca, razlike u percepciji boja kako ih kupac vidi na zaslonu i sl.

Roba je zapakirana tako da se uobičajenom manipulacijom u transportu ne može oštetiti.
Dostava se vrši na vašu adresu u roku od 3 radna dana od dana zaprimanja narudžbe ukoliko je imamo na lageru. 

Prilikom preuzimanja paketa kupac je dužan provjeriti eventualna oštećenja, te nas o tome promptno obavijestiti. 

Dostava je moguća na području cijele Republike Hrvatske. Dostavne službe putem kojih vršimo dostavu su GLS i Overseas Express. Cijena dostave je 5,70 EUR s PDV-om.

Dostava je besplatna za narudžbe iznad 149,99 EUR.