Muška polo majica s džepovima OS Trachten smeđe-zelena - 100% pamuk
Upit za proizvod: Muška polo majica s džepovima OS Trachten smeđe-zelena - 100% pamuk
Muška polo majica OS-Trachten (Orbis) napravljena od 100% pamuka, piqué tkanje, s polo ovratnikom, kratkim rukavima i dva prsna džepa.
Muška polo majica OS-Trachten (Orbis) napravljena je od 100% pamuka u piqué tkanju, ugodna za nošenje tijekom svakodnevnih aktivnosti, boravka u prirodi i lova. Majica ima klasični polo ovratnik i kopčanje gumbima. Na prsima se nalaze dva džepa. Kratki rukavi i pamučni materijal čine majicu ugodnom za nošenje tijekom toplijeg vremena.
Značajke:
- Polo ovratnik
- Kratki rukav
- Dva prsna džepa
- Piqué tkanje
- Kopčanje gumbima
Sastav:
- 100% pamuk (piqué)
Pojedine fotografije proizvoda mogu biti ilustrativne prirode te ne moraju uvijek i u svim detaljima odgovarati proizvodima koji su predmet narudžbe, pogotovo obzirom na postavke monitora na računalu kupca, razlike u percepciji boja kako ih kupac vidi na zaslonu i sl.
Roba je zapakirana tako da se uobičajenom manipulacijom u transportu ne može oštetiti.
Dostava se vrši na vašu adresu u roku od 3 radna dana od dana zaprimanja narudžbe ukoliko je imamo na lageru.
Prilikom preuzimanja paketa kupac je dužan provjeriti eventualna oštećenja, te nas o tome promptno obavijestiti.
Dostava je moguća na području cijele Republike Hrvatske. Dostavne službe putem kojih vršimo dostavu su GLS i Overseas Express. Cijena dostave je 5,70 EUR s PDV-om.
Dostava je besplatna za narudžbe iznad 149,99 EUR.